Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

 

KOLTUK YIKAMA

Oturma grubu yıkama  en az halılar kadar kirlenen eşyalarımız arasındadır. Sürekli koltuklara temas edildiğinden dolayı toz ve kir içerisinde kalmaları oldukça normaldir. Koltuklar üzerinde var olan kötü görünümlü lekeler, profesyonel çalışanlarımız tarafından titizlikle çıkarılmaktadır. Çıkması zor lekelere karşı bile son derece usta olduğumuzdan dolayı dert etmeyeceksiniz. Bu konuda uzmanlaşmış bir koltuk temizleme firmasından hizmet alacaksınız. Haftanın hemen her günü koltuk yıkama konusunda ki çalışmalarımız sürmektedir. 7/24 kesintisiz bir şekilde koltuklarınızı yıkamaktayız. Bu sayede gün içerisinde kullandığınız koltuklarınızın ömrünü daha fazla uzatmaktayız. Kirlenen koltuklar, şekil itibariyle eski görünmektedir. Hal böyle olunca da pek çok kişi yeni bir koltuk takımı alma ihtiyacı içerisinde olacaktır. Bu durum maddi anlamda sizleri zorlamaya neden olacaktır. Maddi açıdan sıkıntı yaşamamanız adına eskiyen koltuklarınızı yeni hale dönüştürebilirsiniz. Bunun içinde tek yapmanız gereken Akçay koltuk yıkama firmamıza başvurmanız olacaktır. Koltuklarınıza özel olarak farklı uygulama konulmaktadır. Böylelikle koltuklarınızda hiçbir bozulma durumu söz konusu olmadan güzel şekilde yıkanacaktır. Koltuk yıkama işlemine geçmeden önce koltuklarınız üzerinde olan tozları alıyoruz. Koltuklarınızı yıkamaya hazır hale getirmekteyiz.

Son teknoloji ekipmanlarımıza başvurarak koltuklarınızın yıkama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Eğer ki sizlerde koltuk temizliği konusunda profesyonel bir elden hizmet almak istiyorsanız o halde hiç bekleme yapmadan hemen firmamızı tercih edebilirsiniz.

Aynı zamanda koltuk temizliğinde son derece usta olan firmamız, koltuklarınız için özel şampuanları kullanmaktadır. Koltuklarınız için özel şekilde hazırlanmış olan şampuanlar tarafından hiçbir detay atlanılmadan temizlik yapılmaktadır. Bu hizmetlerden bundan sonra sizlerde bir an önce yararlanmak adına hemen harekete geçmeye başlayabilirsiniz. Güven verici koltuk yıkama çalışmalarımızı gördükten sonra sürekli olarak firmamıza yöneleceksiniz. Üstelik firmamızın en güzel avantajlı yanlarından birisi de yaz kış demeden hizmet veriyor olmasıdır. 

Diğer Hizmetler

+9 Yıllık deneyim ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.